Na Lotnisko Zielona Góra z i do Rudy Śląskiej i okolicy transport dojazd transfer - serwis 24h.

Transport na i z Lotniska Zielona Góra zadzwoń ☎ +48 690 657 584

Transport na lotnisko Zielona Góra IEG - Ruda Śląska serwis 24h. Przewóz osób na lotniska z Rudy Śląskiej i okolicy, dojazd z lotniska pod drzwi hotelu, firmy, domu oraz pod dowolny wskazany adres w Rudzie Śląskiej. Transfer lotniskowy realizowany przez naszą firmę to gwarancją bezpieczeństwa. Przejazd z uprzejmym, pomocnym i punktualnym wykwalifikowanym licencjonowanym kierowcą.

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z i na lotnisko Zielona Góra - rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko z Rudy Śląskiej i okolicy - Serwis 24h.


Ruda Śląska i okolice przejazd na lotniska

Z lotniska Zielona Góra do miast

Faq - Pytania i odpowiedzi

Ruda Śląska jak dojechać z/na lotnisko Zielona Góra

Na lotnisko Zielona Góra dojazd, transfer do miasta Ruda Śląska i okolic, przejazd zajmuje około 4 godz. 20 min. Odległość pomiedzy lotniskiem Zielona Góra (Kod IATA: IEG, Kod ICAO: EPZG) do i z Rudy Śląskiej to dystans ok 390 km. Zamów u nas Transport dojazd transfer Ruda Śląska z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu.

Ile kosztuje przejazd z/na lotnisko Zielona Góra do Rudy Śląskiej

Transfer z Rudy Śląskiej i okolic miasta, za przejazd z i na lotnisko Zielona Góra zapłącisz od 1040 zł. Na cenę przejazdu nie składa sie ilość osób, miejsce odbioru oraz dodatkowe opłaty za przejazd autostradą oraz opłata lotniskową.

Jak zamówić w Rudzie Śląskiej transfer z/na lotnisko Zielona Góra

Transfer z i na lotnisko Zielona Góra zamówisz dzwoniąc tel. +48 690 657 584 lub online rezerwacja. Świadczymy profesjonalne usługi dojazd z Rudy Śląskiej transfer z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu w Rudzie Śląskiej i okolic miasta.
Transport na lotnisko Zielona Góra z i do Rudy Śląskiej Ruda Śląska przejazd na i z lotniska Zielona Góra IEG. Transport na lotnisko z Rudy Śląskiej, przewóz osób w Rudzie Śląskiej transfer lotniskowy oraz dojazd z lotniska pod wskazany adres przez klienta. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Opinie Klientów

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗