NaLotnisko24h.pl Serwis 24/7

Transport na Lotnisko Zielona Góra Transfery

Transport na i z Lotniska Zielona Góra zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Potrzebujesz szybkiego, bezpiecznego i komfortowego transferu z Lotniska Zielona Góra? Doskonale trafiłeś! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi transportowe między lotniskami w Polsce oraz do wielu miast, w tym: Świętochłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Orzesze, Zabrze, Chorzów, Katowice, Bytom, Gliwice, Gierałtowice, Knurów, Ornontowice, Łaziska Górne.

Nasza oferta:

  • Transfer lotniskowy: Zapewniamy bezpieczny i punktualny transport z Lotniska Zielona Góra do innych lotnisk w Polsce. Nasze nowoczesne i wygodne pojazdy, a także doświadczeni kierowcy dbają o komfort podróży.
  • Przewóz osób: Świadczymy usługi przewozu osób na trasach między miastami a lotniskiem Zielona Góra, gwarantując nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort podróży. Nasze pojazdy są regularnie sprawdzane i utrzymywane w doskonałym stanie.
  • Przewóz dokumentów i małych przesyłek: Oferujemy szybki i niezawodny przewóz dokumentów oraz średnich przesyłek. Dbamy o bezpieczne i terminowe dostarczenie Państwa przesyłek pod wskazany adres.

Obszar działania:

Realizujemy przewozy do różnych miejscowości, obejmując obszar:

Na Państwa życzenie realizujemy także przewóz osób z lotniska Zielona Góra oraz dostawę dokumentów i małych przesyłek do innych lokalizacji pod wskazany adres.

Profesjonalna obsługa i dostosowanie do klienta:

Nasza obsługa zawsze stawia na profesjonalizm. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając kompleksową i satysfakcjonującą obsługę.

Zaufaj nam!

Jesteśmy niezawodnym partnerem do transportu z Lotniska Zielona Góra oraz między wymienionymi miastami. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić wysoką jakość usług transportowych. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować transport dopasowany do Twoich potrzeb.

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi


Transport na Lotnisko Zielona Góra Transfery informacje

Transport na Lotnisko Zielona Góra Transfery Zorganizyjemy Twój transport na lotnisko Zielona Góra - serwis 24h. Oferujemy przewóz osób, transfery lotniskowe oraz dowóz i przejazd z lotniska. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost

Adres: Szkolna 23, 66-111 Nowe Kramsko
Tel: 68 351 23 00, Kod IATA: IEG, Kod ICAO: EPZG

Międzynarodowy Port Lotniczy Zielona Góra – Babimost to jedno z najmniejszych lotnisk w Polsce. Położone jest w zachodniej części kraju, niedaleko miejscowości Nowe Kramsko, ok. 34 km na południowy zachód od Zielonej Góry.
Kontakt Rezerwacja

Prześlij do nas wiadomość. Oddzwonimy lub odpiszemy najszybciej jak to możliwe. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Zespół NaLotnisko24h.pl

Transfer na Lotnisko serwis 24/7

Transport na Lotnisko - NaLotnisko24h.pl

Biuro Obsługi / Rezerwacja
lotnisko Zielona Góra - zamów transfer.

Telefon: +48 880 307 773
E-mail:bok.nalotnisko24h@gmail.com

Przejazd, dowóz na lotniska Zielona Góra dla podróżnych w woj. Śląskim i okolicy oraz chcących dojechać do miasta. Nasza oferta przewózu osób na lotnisko, skierowana jest do firm oraz osob indywidualnych.