Transfer na Lotnisko Wrocław Strachowice przewóz serwis 24/7. Transport, dojazd z lotniska do Rudy Śląskiej i okolicy

Transport na Lotnisko Wrocław Strachowice zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Transport na lotnisko Wrocław Strachowice WRO - Ruda Śląska serwis 24h. Przewóz osób na lotniska z Rudy Śląskiej i okolicy, dojazd z lotniska pod drzwi hotelu, firmy, domu oraz pod dowolny wskazany adres w Rudzie Śląskiej. Transfer lotniskowy realizowany przez naszą firmę to gwarancją bezpieczeństwa. Przejazd z uprzejmym, pomocnym i punktualnym wykwalifikowanym licencjonowanym kierowcą.

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z i na lotnisko Wrocław Strachowice - rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko z Rudy Śląskiej i okolicy - Serwis 24h.


Z lotniska Wrocław Strachowice do miast

Ruda Śląska i okolice przejazd na lotniska

Ruda Śląska jak dojechać z/na lotnisko Wrocław Strachowice

Na lotnisko Wrocław Strachowice dojazd, transfer do miasta Ruda Śląska i okolic, przejazd zajmuje około 1 godz. 50 min. Odległość pomiedzy lotniskiem Wrocław Strachowice (Kod IATA: WRO, Kod ICAO: EPWR) do i z Rudy Śląskiej to dystans ok 190 km. Zamów u nas Transport dojazd transfer Ruda Śląska z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu.


Ile kosztuje przejazd z/na lotnisko Wrocław Strachowice do Rudy Śląskiej

Transfer z Rudy Śląskiej i okolic miasta, za przejazd z i na lotnisko Wrocław Strachowice zapłącisz od 548 zł. Na cenę przejazdu nie składa sie ilość osób, miejsce odbioru oraz dodatkowe opłaty za przejazd autostradą oraz opłata lotniskową.


Jak zamówić w Rudzie Śląskiej transfer z/na lotnisko Wrocław Strachowice

Transfer z i na lotnisko Wrocław Strachowice zamówisz dzwoniąc tel. +48 880 307 773 lub online rezerwacja. Świadczymy profesjonalne usługi dojazd z Rudy Śląskiej transfer z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu w Rudzie Śląskiej i okolic miasta. Expresowy transfer na lotnisko dostępny w każdej chwili na terenie dzielnic miasta Ruda Śląska:

Halemba Ruda Ślaska Wirek Ruda Ślaska Bielszowice Ruda Ślaska
Kochłowice Ruda Ślaska Bykowina Ruda Ślaska Nowy Bytom Ruda Ślaska
Czarny Las Ruda Ślaska Ruda południowa Ruda Ślaska Orzegów Ruda Ślaska
Chebzie Ruda Ślaska Godula Ruda Ślaska Halemba Ruda ŚlaskaTransport na lotnisko Wrocław Strachowice z i do Rudy Śląskiej Ruda Śląska przejazd na i z lotniska Wrocław Strachowice WRO. Transport na lotnisko z Rudy Śląskiej, przewóz osób w Rudzie Śląskiej transfer lotniskowy oraz dojazd z lotniska pod wskazany adres przez klienta. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Opinie Klientów

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)