Lotnisko Wrocław Strachowice Transport Dojazd Transfer - serwis 24h.

Transport na i z Lotniska Wrocław Strachowice zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Port Lotniczy Wrocław S.A.
Adres: Graniczna 190, 54-530 Wrocław
Tel: 71 358 13 81, Kod IATA: WRO, Kod ICAO: EPWR


Międzynarodowy Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika - położony jest 10 km na zachód od centrum Wrocławia na osiedlu Strachowice. Pod względem liczby pasażerów zajmuje 5. miejsce na liście najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce.

Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z i na lotnisko Wrocław Strachowice z naszą firmą. Rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko z Twojej okolicy - Serwis 24h.


Wrocław Strachowice transfer na lotniska

Dojazd na lotnisko Wrocław Strachowice


Lotnisko Wrocław Strachowice dojazd przewóz transfer Zorganizyjemy Twój transport na lotnisko Wrocław Strachowice WRO - serwis 24h. Oferujemy przewóz osób, transfer lotniskowy oraz dojazd i przejazd z lotniska. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Opinie Klientów

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)