Ruda Śląska Transport na lotnisko Dojazd Transfer - serwis 24h.

Ruda Śląska transport na i z Lotniska zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Transfer na lotnisko serwis 24h. Przewóz osób na lotniska z Rudy Śląskiej i okolicy, dojazd z lotniska pod drzwi hotelu, firmy, domu oraz pod dowolny wskazany adres w Rudzie Śląskiej. Zamów Transfer lotniskowy - Ruda Śląska i pobliżu miasta w naszej firmie. Zapewnij sobie spokojny przejazd na lotnisko z naszą firmą.

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z Rudy Śląskiej i okolicy miasta na lotnisko z naszą firmą. Rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko w Rudzie Śląskiej Serwis 24h.


Ruda Śląska dojazd na lotnisko transfer przewóz Transport na lotnisko Ruda Śląska i okolice serwis 24h. Przewóz osób w Rudzie Śląskiej, transfer lotniskowy oraz dojazd i przejazd z lotniska do Rudy Śląskiej. Zarezerwuj teraz! Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.

Przejazd z lotniska do centrum miasta Ruda Śląska

Dojazd na lotnisko usługi firmy przewozowej w Rudzie Ślaskiej

Przewóz na lotnisko z Rudy Ślaskiej jak dojechać

Transfer na lotnisko z Ruda Śląska i okolice miasta


Opinie Klientów

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam