Transfer na Lotnisko Katowice Pyrzowice przewóz serwis 24/7. Transport, dojazd z lotniska do Mikołowa i okolicy

Transport na Lotnisko Katowice Pyrzowice zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Transport na lotnisko Katowice Pyrzowice KTW - Mikołów serwis 24h. Przewóz osób na lotniska z Mikołowa i okolicy, dojazd z lotniska pod drzwi hotelu, firmy, domu oraz pod dowolny wskazany adres w Mikołowie. Transfer lotniskowy realizowany przez naszą firmę to gwarancją bezpieczeństwa. Przejazd z uprzejmym, pomocnym i punktualnym wykwalifikowanym licencjonowanym kierowcą.

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z i na lotnisko Katowice Pyrzowice - rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko z Mikołowa i okolicy - Serwis 24h.


Z lotniska Katowice Pyrzowice do miast

Mikołów i okolice przejazd na lotniska

Mikołów jak dojechać z/na lotnisko Katowice Pyrzowice

Na lotnisko Katowice Pyrzowice dojazd, transfer do miasta Mikołów i okolic, przejazd zajmuje około 1 godz. 10 min. Odległość pomiedzy lotniskiem Katowice Pyrzowice (Kod IATA: KTW, Kod ICAO: EPKT) do i z Mikołowa to dystans ok 50 km. Zamów u nas Transport dojazd transfer Mikołów z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu.


Ile kosztuje przejazd z/na lotnisko Katowice Pyrzowice do Mikołowa

Transfer z Mikołowa i okolic miasta, za przejazd z i na lotnisko Katowice Pyrzowice zapłącisz od 192 zł. Na cenę przejazdu nie składa sie ilość osób, miejsce odbioru oraz dodatkowe opłaty za przejazd autostradą oraz opłata lotniskową.


Jak zamówić w Mikołowie transfer z/na lotnisko Katowice Pyrzowice

Transfer z i na lotnisko Katowice Pyrzowice zamówisz dzwoniąc tel. +48 880 307 773 lub online rezerwacja. Świadczymy profesjonalne usługi dojazd z Mikołowa transfer z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu w Mikołowie i okolic miasta.Transport na lotnisko Katowice Pyrzowice z i do Mikołowa Mikołów przejazd na i z lotniska Katowice Pyrzowice KTW. Transport na lotnisko z Mikołowa, przewóz osób w Mikołowie transfer lotniskowy oraz dojazd z lotniska pod wskazany adres przez klienta. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Opinie Klientów

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam