Lotnisko Rzeszów Jasionka Transport Dojazd Transfer - serwis 24h.

Transport na i z Lotniska Rzeszów Jasionka zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Adres: Jasionka 942, 36-002 Jasionka
Tel: 17 717 08 00, Kod IATA: RZE, Kod ICAO: EPRZ


Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to najdalej wysunięte na południowy wschód lotnisko w Polsce. Położone jest we wsi Jasionka, 11 km na północ od Rzeszowa. Plasuje się na 8. miejscu najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce.

Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z i na lotnisko Rzeszów Jasionka z naszą firmą. Rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko z Twojej okolicy - Serwis 24h.


Rzeszów Jasionka transfer na lotniska

Dojazd na lotnisko Rzeszów Jasionka


Lotnisko Rzeszów Jasionka dojazd przewóz transfer Zorganizyjemy Twój transport na lotnisko Rzeszów Jasionka RZE - serwis 24h. Oferujemy przewóz osób, transfer lotniskowy oraz dojazd i przejazd z lotniska. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Opinie Klientów

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam