Transfer na Lotnisko Warszawa Modlin przewóz serwis 24/7. Transport, dojazd z lotniska do Świętochłowic i okolicy

Transport na Lotnisko Warszawa Modlin zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Transport na lotnisko Warszawa Modlin WMI - Świętochłowice serwis 24h. Przewóz osób na lotniska z Świętochłowic i okolicy, dojazd z lotniska pod drzwi hotelu, firmy, domu oraz pod dowolny wskazany adres w Świętochłowicach. Transfer lotniskowy realizowany przez naszą firmę to gwarancją bezpieczeństwa. Przejazd z uprzejmym, pomocnym i punktualnym wykwalifikowanym licencjonowanym kierowcą.

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z i na lotnisko Warszawa Modlin - rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko z Świętochłowic i okolicy - Serwis 24h.


Z lotniska Warszawa Modlin do miast

Świętochłowice i okolice przejazd na lotniska

Świętochłowice jak dojechać z/na lotnisko Warszawa Modlin

Na lotnisko Warszawa Modlin dojazd, transfer do miasta Świętochłowice i okolic, przejazd zajmuje około 4 godz. 10 min. Odległość pomiedzy lotniskiem Warszawa Modlin (Kod IATA: WMI, Kod ICAO: EPMO) do i z Świętochłowic to dystans ok 355 km. Zamów u nas Transport dojazd transfer Świętochłowice z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu.


Ile kosztuje przejazd z/na lotnisko Warszawa Modlin do Świętochłowic

Transfer z Świętochłowic i okolic miasta, za przejazd z i na lotnisko Warszawa Modlin zapłącisz od 949 zł. Na cenę przejazdu nie składa sie ilość osób, miejsce odbioru oraz dodatkowe opłaty za przejazd autostradą oraz opłata lotniskową.


Jak zamówić w Świętochłowicach transfer z/na lotnisko Warszawa Modlin

Transfer z i na lotnisko Warszawa Modlin zamówisz dzwoniąc tel. +48 880 307 773 lub online rezerwacja. Świadczymy profesjonalne usługi dojazd z Świętochłowic transfer z i na lotnisko Serwis 24h pod drzwi hotelu, firmy, domu w Świętochłowicach i okolic miasta.Transport na lotnisko Warszawa Modlin z i do Świętochłowic Świętochłowice przejazd na i z lotniska Warszawa Modlin WMI. Transport na lotnisko z Świętochłowic, przewóz osób w Świętochłowicach transfer lotniskowy oraz dojazd z lotniska pod wskazany adres przez klienta. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Opinie Klientów

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu