NaLotnisko24h.pl Serwis 24/7

Transport na Lotnisko Balice Kraków Transfery

Transport na i z Lotniska Balice Kraków zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Potrzebujesz szybkiego, bezpiecznego i komfortowego transferu z Lotniska Balice Kraków? Doskonale trafiłeś! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi transportowe między lotniskami w Polsce oraz do wielu miast, w tym: Świętochłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Orzesze, Zabrze, Chorzów, Katowice, Bytom, Gliwice, Gierałtowice, Knurów, Ornontowice, Łaziska Górne.

Nasza oferta:

  • Transfer lotniskowy: Zapewniamy bezpieczny i punktualny transport z Lotniska Balice Kraków do innych lotnisk w Polsce. Nasze nowoczesne i wygodne pojazdy, a także doświadczeni kierowcy dbają o komfort podróży.
  • Przewóz osób: Świadczymy usługi przewozu osób na trasach między miastami a lotniskiem Balice Kraków, gwarantując nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort podróży. Nasze pojazdy są regularnie sprawdzane i utrzymywane w doskonałym stanie.
  • Dostarczanie dokumentów i średnich przesyłek: Oferujemy szybki i niezawodny transport dokumentów oraz niedużych przesyłek. Dbamy o bezpieczne i terminowe dostarczenie Państwa przesyłek pod wskazany adres.

Obszar działania:

Realizujemy przewozy do różnych miejscowości, obejmując obszar:

Na Państwa życzenie realizujemy także przewóz osób z lotniska Balice Kraków oraz dostawę dokumentów i małych przesyłek do innych lokalizacji pod wskazany adres.

Profesjonalna obsługa i dostosowanie do klienta:

Nasza obsługa zawsze stawia na profesjonalizm. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając kompleksową i satysfakcjonującą obsługę.

Zaufaj nam!

Jesteśmy niezawodnym partnerem do transportu z Lotniska Balice Kraków oraz między wymienionymi miastami. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić wysoką jakość usług transportowych. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować transport dopasowany do Twoich potrzeb.

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi


Transport na Lotnisko Balice Transfery Kraków informacje

Transport na Lotnisko Balice Transfery Kraków Zorganizyjemy Twój transport na lotnisko Balice Kraków - serwis 24h. Oferujemy przewóz osób, transfery lotniskowe oraz dowóz i przejazd z lotniska. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Kraków Airport im. Jana Pawła II

Adres: Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice
Tel: 12 295 58 00, Kod IATA: KRK, Kod ICAO: EPKK

Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice – w okolicy 11 km na zachód od centrum Krakowa, w miejscowości Balice. Port lotniczy jest zlokalizowany obok 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach.
Kontakt Rezerwacja

Prześlij do nas wiadomość. Oddzwonimy lub odpiszemy najszybciej jak to możliwe. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Zespół NaLotnisko24h.pl

Transfer na Lotnisko serwis 24/7

Transport na Lotnisko - NaLotnisko24h.pl

Biuro Obsługi / Rezerwacja
lotnisko Balice Kraków - zamów dojazd.

Telefon: +48 880 307 773
E-mail:bok.nalotnisko24h@gmail.com

Przewóz, dowóz na lotniska Balice Kraków dla klientów przebywających w woj. Śląskim i okolicy oraz chcących dojechać do miasta. Nasza oferta dojazdu osób na lotnisko, skierowana jest do firm oraz osob indywidualnych.