Lotnisko Katowice Pyrzowice Transport Dojazd Transfer - serwis 24h.

Transport na i z Lotniska Katowice Pyrzowice zadzwoń ☎ +48 880 307 773

Punktualność Zawsze na czas

Dopasowane Usługi do Twoich potrzeb

Komfortowy Przejazd Zadbamy o Ciebie i bagaż

Twoje bezpieczeństwa Wysoka jakość obsługi
Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach
Adres: Wolności 90, 42-625 Ożarowice
Tel: 32 392 72 00, Kod IATA: KTW, Kod ICAO: EPKT


Międzynarodowy Port Lotniczy im. Wojciecha Korfantego - położone jest około 30 km na północ od Katowic, na pograniczu powiatu tarnogórskiego i będzińskiego.jest jednym z największych portów lotniczych w Polsce.

Dopnij swój plan Podróży i zarezerwuj przejazd z i na lotnisko Katowice Pyrzowice z naszą firmą. Rezerwacji możesz dokonać z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Świadczymy usługi dojazdu, transport na lotnisko z Twojej okolicy - Serwis 24h.


Katowice Pyrzowice transfer na lotniska

Dojazd na lotnisko Katowice Pyrzowice


Lotnisko Katowice Pyrzowice dojazd przewóz transfer Zorganizyjemy Twój transport na lotnisko Katowice Pyrzowice KTW - serwis 24h. Oferujemy przewóz osób, transfer lotniskowy oraz dojazd i przejazd z lotniska. Dopnij plan Podróży i zamów przewóz w naszej firmie.


Opinie Klientów

Ròża Lelińska Dziękuję za miłą obsługę 🤗

Zofia Wojtyn Transport na lotnisko upłynął w miłej atmosferze, cena za kurs przyzwoita. Korzystaliśmy z usług firmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Polecamy gorąco!!!

Miecio Blach Bardzo sprawny transport i rewelacyjnie miła obsługa klienta .Kierowca sprawnie odebrał mnie i dowiózł bezpiecznie do celu.

Edyta Pędziwiatr Potrzebuje dwa razy w roku przejazdu na lotnisko Pyrzowice i nigdy nie było problemów z odbiorem i dojazdem z lotniska do Rudy Śląskiej. Polecam

Grzegorz Skrapka Sprawnie, bezproblemowo i bezpiecznie cała ta podróż minęła sympatycznie o 3 w nocy. Jeżeli ktoś chce dojechać na lotnisko to polecam!!! Ja skorzystam z ich usług jeszcze nie raz.)

Sprawnie Szybko Dojazd na lotnisko Pyrzowice - szybko i sprawnie - polecam :)

Magdalena Waska Uprzejmi i rzetelni kierowcy z jakimi miałam okazję dotychczas jeździć. Zawsze na czas, idealna i płynna komunikacja, dobry stosunek cen do usług. Polecam gorąco każdemu

Monika Oleczek Polecam transport z Rudy Ślaskiej na lotnisko Katowice Pyrzowice, kierowca był 15 min. pod domem przed czasem pomógł mi z bagażami. Polecam firmę.

Adam Borczon Szybko i komfortowo a i z kierowcą porozmawiać przyjemnie można.

Marek Wylezi Korzystam od wielu lat nigdy nie zawiedli przejazd na lotnisko miło i komfortowo polecam